Gay Christian EuropeLGBT Christian Europe

Ласкаво Просимо до Європи Геїв Християн

Gay Christians in Europe

Європа геїв християн пропонує підтимку на різних мовах і ресурси для християн Європи усіх прошарків, які є геї, лесбіянками, бісексуалами, транссексуалами (ЛГБТ) чи лиш ставлять під сумнів свою сексуальну орієнтацію, на їх рідних мовах.

Дізнайтеся про церкви*, які прихильні до ЛГБТ християн, групи підтримки і лінії допомоги в Вашій країні, знайдіть книжки на Вашій рідній мові про те, як бути геєм і християнином і читайте спогади інших ЛГБТ християн в Вашій країні.

* Наш розділ "Церкви" тепер захищений паролем. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати доступ.

Про Європу Геїв Християн

Духівництво європейських геїв християн утворилося з потреби простору з європейським духом, а також для того, щоб звернутися до ЛГБТ християн в Європі на їх рідних мовах.

Ми надаємо підтримку геям, лесбіянкам, бісексуалам і транссексуалам по всій Європі в безпечному і турботливому для них середовищі. Наша мета полягає в тому, щоб допомогти кожній людині, незалежно від її приналежності, і прийняти тих людей, які тягнуться до християнства.

Ми також ставимо собі за ціль об'єднати всіх ЛГБТ християн європейських країн з групами, прихильними церквами і ресурсами, які доступні в їх місцевості, а також розбудувати віртуальну і живу громаду.

Spiritual Retreat

House for spiritual retreat

Our last Retreats have been an absolute success and a very blessed time.
Unfortunately, there is NO retreat in 2017, unlike what may have been heard from other sources. This is official.

However, we will aim to have a GCE retreat in 2018, in France. Please check back for details nearer the time.

More details...

Share |

Правила Використання | Заява про Конфіденційність