Gay Christian EuropeLGBT Christian Europe

Witamy na stronie Europejskich Gejów - Chrześcijan

Gay Christians in Europe

Strona GCE oferuje wielojęzyczne wsparcie i materiały dla Chrześcijan wszystkich denominacji w Europie, którzy są Gejami, Lesbijkami, Biseksualistami, Transgenderowcami (GLBT) albo kwestionują własną seksualną orientację, w ich narodowych językach.

Możesz znaleźć Przyjazne LGBT Kościoły*, Grupy Wsparcia i Linie Pomocy w swoim kraju, Książki traktujące o byciu Gejem i Chrześcijaninem w swoim języku, a także przeczytać o Doświadczeniach innych Chrześcijan LGBT w Twoim kraju.

* Sekcja "Nasze Kościoły" jest zabezpieczona hasłem. Proszę napisz do nas by otrzymać dostęp.

O Europejskiej Stronie Gejów Chrześcijan

Służba Gay Christian Europe powstała z potrzeby europejskiej przestrzeni, gdzie Chrześcijanie LGBT w Europie mogą spotkać się w swoim własnym języku.

Wspieramy chrześcijańskich gejów, lesbijki, osoby biseksualne i trangenderowe w całej Europie w bezpiecznym i troskliwym otoczeniu. Naszym celem jest wspieranie każdej osoby w jej osobistej podróży, bez względu na denominację i to, czy czują się powołane do celibatu czy też wiezą, że Bóg błogosławi długotrwałe związki osób tej samej płci, jak również witamy tych, którzy poszukują Chrześcijaństwa.

Chcemy również wspierać Chrześcijan LGBT we wszystkich krajach europejskich w ich kontaktach z grupami, otwartymi kościołami i materiałami dostępnymi lokalnie dla nich, jak i w budowaniu wspólnot zarówno wirtualnych jak i realnych.

Spiritual Retreat

House for spiritual retreat

Our last Retreats have been an absolute success and a very blessed time.
Unfortunately, there is NO retreat in 2017, unlike what may have been heard from other sources. This is official.

However, we will aim to have a GCE retreat in 2018, in France. Please check back for details nearer the time.

More details...

Share |

Regulamin Korzystania z Serwisu | Polityka Prywatności