Gay Christian EuropeLGBT Christian Europe

Sveicam Eiropas LGBT Kristiešu portālā!

Gay Christians in Europe

Eiropas LGBT kristiešu portālā atradīsi atbalstu un resursus visu konfesiju kristiešiem Eiropā, kuri ir lesbietes, geji, biseksuāli cilvēki vai transpersonas, turklāt daudzās valodās. Laipni aicinām arī cilvēkus, kuri par savu seksuālo orientāciju vēl nav pārliecināti. Saturu atradīsi savā dzimtajā valodā.

Portālā ir informācija par baznīcām*, kuras ir atvērtas LGBT cilvēkiem, par atbalsta grupām, par telefoniska atbalsta pakalpojumiem Tavā valstī, kā arī par grāmatām Tavā valodā, kas LGBT kristiešiem var būt nozīmīgas. Varēsi izlasīt liecības no citiem LGBT kristiešiem Tavā valstī.

* Mūsu Baznīcu nodaļa tagad ir aizsargāta ar paroli. Lūdzu sazinieties ar mums, lai saņemtu piekļuves datus.

Par Mums

Organizācija LGBT kristieši Eiropā ir veidota, lai radītu eiropeisku vidi, kurā Eiropas LGBT kristieši var atrast informāciju un atbalstu savā valodā.

Mēs atbalstām kristiešus visā Eiropā, kuri ir geji, lesbietes, biseksuālas personas vai transpersonas un ceram viņiem nodrošināt drošu un gādīgu vidi. Ceram atbalstīt katru cilvēku viņa vai viņas personīgajā dzīves ceļā. Nav svarīgi, kādas konfesijas draudzē Tu piedalies. Nav svarīgi, vai vēlies ievērot celibātu, vai arī uzskati, ka Dievs svētī ilgtermiņa mīlestību arī divu tā paša dzimuma cilvēku starpā. Aicinām piedalīties arī tos, kurus kristietība interesē vai piesaista.

Vēl mūsu mērķis ir palīdzēt LGBT kristiešiem visās Eiropas valstīs atrast grupas, baznīcas un resursus savā valstī. Ceram pilnveidot mūsu kopienu gan interneta vidē, gan arī personīgi.

Spiritual Retreat

House for spiritual retreat

Our last Retreats have been an absolute success and a very blessed time.
Unfortunately, there is NO retreat in 2017, unlike what may have been heard from other sources. This is official.

However, we will aim to have a GCE retreat in 2018, in France. Please check back for details nearer the time.

More details...

Share |

Terms of Use | Privacy Policy