Gay Christian EuropeLGBT Christian Europe

Sveiki atvykę į Gay Christian tinklo Europos puslapį

Gay Christians in Europe

Puslapis skirtas dalintis informacija, parama, ir resursais skirtais visų denominacijų krikščioniškai LGBT (gėjų, lesbiečių, biseksualų ir transeksualų) bendruomenei Europoje, įvairiomis kalbomis.

Čia rasite LGBT priimančias bažnyčias*, paramos grupes ir pagalbos linijas, savo šalyje, knygas, susijusias su krikščionišką LGBT bendruomenę liečiančiomis problemomis, bei kitų LGBT krikščionių liudijimų.

* Bažnyčių sąrašas apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami gauti priėjimą susisiekite su mumis.

Apie Puslapį

Gay Christian Europos tarnavimas kilo iš poreikio turėti vietą, kurioje būtų jaučiama europietiška atmosfera, norint pasiekti LGBT krikščionis Europoje, jų gimtąja kalba.

Mes palaikome krikščionis gėjus, lesbietes, biseksualus ir transeksualus visoje Europoje, kurdami saugią ir draugišką aplinką. Mūsų tikslas yra palaikyti kiekvieną asmenį savo asmeninėje kelionėje, nepaisant jo denominacijos ir priimti kiekvieną patrauktą krikščioniško tikėjimo.

Vienas iš mūsų tikslų taip pat yra apjungti LGBT krikščionis visoje Europoje - sudarant galimybes jiems jungtis į grupes, bažnyčiomis kuriose LGBT asmenys būtų priimti, bei dalinantis vietiniais resursais - kurti bendruomenę tiek virtualioje tiek asmeninėje erdvėje.

Spiritual Retreat

House for spiritual retreat

Our last Retreats have been an absolute success and a very blessed time.
Unfortunately, there is NO retreat in 2017, unlike what may have been heard from other sources. This is official.

However, we will aim to have a GCE retreat in 2018, in France. Please check back for details nearer the time.

More details...

Share |

Naudojimosi Sąlygos | Privatumo Politika