Gay Christian EuropeLGBT Christian Europe

Teretulemast Euroopa Geikristluse veebilehele

Gay Christians in Europe

Euroopa geikristluse veebileht pakub mitmekeelset tuge ja infot kristlastele üle Euroopa. Infot pakutakse kristlastele, kes on geid, lesbid, biseksuaalsed ja transinimesed või püüavad oma seksuaalsuses selgusele jõuda. Seda kõike emakeeles.

Leia oma riigis LGBT sõbralik kirik*, toetusgrupp või abiliin, leia raamatuid, millest saab infot kristlaseks ja geiks olemise kohta oma emakeeles, loe teiste Sinu riigi LGBT kristlaste kogemusi.

* Kirikute lehekülg on nüüdsest parooli all. Sissepääsuks palun kontakteeruge meiega.

Euroopa Geikristlusest lähemalt

Euroopa geikristluse liikumine sai alguses vajadusest luua keskkond, kus Euroopa LGBT inimesed saaksid oma emakeeles vajalikku infot.

Me toetame turvalist keskkonda Euroopa kristlastele kes on geid, lesbid, biseksuaalsed või transinimesed. Meie eesmrk on toetada iga inimest tema isiklikul teekonnal, olenemata tema eelistustest ja sellest, kas ta soovib elada tsölibaadis või nautida jumala poolt õnnistatud pikaajalist samasoolist suhet. Tervitatakse ka neid, kes on kristlusest huvitatud.

Meie eesmärk on organiseerida kristlaste LGBT grupikoosolekuid üle terve Euroopa. Samuti soovime koostööd teha kirikutega ja luua nii internetikogukonna kui ka päriselus tegutsevaid koostöövõrgustikke.

Spiritual Retreat

House for spiritual retreat

Our last Retreats have been an absolute success and a very blessed time.
Unfortunately, there is NO retreat in 2017, unlike what may have been heard from other sources. This is official.

However, we will aim to have a GCE retreat in 2018, in France. Please check back for details nearer the time.

More details...

Share |

Kasutamistingimused | Privaatsuspoliis